Przygotowaliśmy dla Was kolejną część raportu o zawodnikach wypożyczonych z Pogoni Szczecin. Sprawdźcie jak radzili sobie w ostatnich dniach.

Maciej Żurawski (Warta Poznań, Ekstraklasa, rocznik 2000) - Zieloni wygrali w Krakowie z Wisłą 1:0. Żurawski grał od początku i opuścił boisko w 62 minucie.

Jędrzej Grobelny (Miedź Legnica, I liga, ‘01), Kryspin Szcześniak (GKS Jastrzębie, I liga, ‘01)  - Mecz Miedzi z Jastrzębiem został przełożony z powodu zakażeń koronawirusem w zespole Grobelnego.

Aron Stasiak (Górnik Łęczna, I liga, ‘99) - Górnicy bezbramkowo zremisowali z Puszczą. Stasiak znalazł się na ławce rezerwowych.

Kacper Cichoń (Puszcza Niepołomice, I liga, ‘01) - Puszcza przegrała 0:4 zaległy mecz z Radomiakiem. Cichoń wszedł na boisko w 70 minucie. Niepołomiczanie drugi mecz bezbramkowo zremisowali z Górnikiem. Tym razem 19-latek siedział na ławce rezerwowych.

Hubert Sadowski (Skra Częstochowa, II liga, ‘00) - Skra przegrała 1:2 z Sokołem i 0:1 z Hutnikiem. Sadowski rozegrał dwa pełne mecze.

Nikodem Sujecki (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘03), Oskar Kalenik (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘00), Michał Graczyk (Olimpia Grudziądz, II liga, ‘99) - Mecz Olimpii z Górnikiem został przełożony, ponieważ w zespole z Polkowic wykryto zakażenia koronawirusem. Drugie spotkanie odbyło się normalnie, a Biało-Zieloni przegrali 1:2 z Pogonią. Sujecki bronił cały mecz, Graczyk wszedł na drugą część gry, a Kalenika zabrakło w kadrze meczowej.

Błażej Starzycki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Bartłomiej Mruk (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Bartosz Boniecki (Błękitni Stargard, II liga, ‘00), Dominik Sasiak (Błękitni Stargard, II liga, ‘01), Mateusz Bochnak (Błękitni Stargard, II liga, ‘98) - Błękitni przegrali z Hutnikiem 1:4. Sasiak i Starzycki rozegrali pełny mecz, a Mruk opuścił plac gry w 30 minucie. Boniecki znalazł się na ławce rezerwowych, Bochnak przebywał poza kadrą. Zaplanowane na 18 kwietnia spotkanie z GKS-em zostało przełożone. W drużynie z Katowic wykryto 13 przypadków koronawirusa.

Daniel Kusztan (Flota Świnoujście, III liga, ‘99) - Flota odniosła zwycięstwo 1:0 w meczu z Pomorzaninem. Kusztan bronił pełne 90 minut.

Autor: Michał Horbaczewski