Mamy przerwę reprezentacyjną, ale niektóre kluby z niższych lig grały oficjalne mecze, bądź spotkania sparingowe. Zapraszamy na kolejny raport z wypożyczeń!

Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘01), Marcel Wędrychowski, (Górnik Łęczna, Ekstraklasa, ‘02) - Górnik wygrał w sparingu z Pogonią Siedlce 1:0. Autorem jedynej bramki był wprowadzony po przerwie Wędrychowski. Szcześniak nie zagrał, ponieważ znajduje się na zgrupowaniu kadry U-20.

Hubert Sadowski (GKS Katowice, I Liga, ‘00) - Spotkanie GKS-u z Arką zostało przełożone z powodu udziału jednego z zawodników w zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Polski. Oprócz tego katowiczanie w meczu towarzyskim ulegli Banikowi Ostrava 0:2, a Sadowski rozegrał pełne starcie.

Nikodem Sujecki (Skra Częstochowa, I Liga, ‘03) - Skra zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec 0:0. Sujecki zasiadł tylko na ławce rezerwowych.

Hubert Turski (Chrobry Głogów, I Liga, ‘03) - Mecz z GKS-em Tychy również został przeniesiony na inny termin z powodu zgrupowania młodzieżówki. Chrobry przegrał w sparingu z Górnikiem Polkowice 0:2, Turski nie zagrał, ponieważ aktualnie przebywa na zgrupowaniu kadry U-19.

Kacper Zaborski (Wigry Suwałki, II Liga, ‘02) - Wigry bezbramkowo zremisowały z Wisłą Puławy. Zaborski przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Michał Kwiecień (Pogoń Siedlce, II Liga, ‘01), Bartosz Klebaniuk (Pogoń Siedlce, II Liga ‘02) - Starcie Pogoni z Lechem II też odbędzie się w nowym terminie przez spotkania młodzieżowej kadry Polski. Siedlczanie przegrali w meczu kontrolnym z Górnikiem Łęczna 0:1. Klebaniuk bronił w pierwszej połowie (obronił rzut karny), a Kwiecień nie pojawił się na murawie.

Mateusz Rościszewski (Kotwica Kołobrzeg, III Liga, ‘01) - Kotwica pokonała Sokoła Kleczew 2:0. Rościszewski rozegrał pełne 90 minut.