Aktualności

  • Runjaic obiecał walkę o zwycięstwo Vukoviciowi

Przed Pogonią mecz z Piastem Gliwice, czyli zespołem, który dość niespodziewanie w Szczecinie może zapewnić sobie tytuł Mistrza Polski.


Stało się tak za sprawą remisu Dumy Pomorza z Legią w Warszawie i wygranej Piasta na własnym stadionie z Jagiellonią. Piast to rewelacja wiosennych rozgrywek. Od 15 lutego zespół ten rozegrał czternaście spotkań z których aż dwanaście wygrał. Pogoń jest zespołem nieobliczalnym, potrafiącym rozegrać świetny mecz, ale i słabszy. Na zwycięstwo Pogoni liczy cała Warszawa.

- Zdaję sobie sprawę, że teraz to nie my będziemy decydować o losach mistrzostwa. Pogratulowałem trenerowi Pogoni wyniku i powiedziałem, że liczę na takie samo zaangażowanie jego zespołu w środę w meczu z Piastem - mówił po ostatnim meczu z Pogonią trener Legii Aleksandar Vuković.

Wydaje się, że Pogoń będzie chciała zrobić wszystko aby w środę osiągnąć korzystny rezultat w pierwszej kolejności dla siebie.

- Obiecałem trenerowi Legii, że w środę w meczu z Piastem damy z siebie wszystko. Będzie to nasz ostatni mecz na własnym boisku w sezonie i chcemy godnie pożegnać się z naszymi kibicami - przyznał po meczu z Legią Runjaic.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/24kurier.pl
Wyświetleń: 2713

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...