Aktualności

Po przerwie wraca akcja Granatowo-Bordowa krew kibiców! Od dziś do końca kwietnia (14.02. – 30.04.2018 r.) każdy kibic będzie mógł oddać krew lub jej składniki i otrzymać darmowy bilet na mecz Pogoni! Możecie już zgłaszać się do RCKIK w Szczecinie.


Akcję prowadzimy wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie już od wielu lat. Z każdą kolejną odsłoną rosło zainteresowanie kibiców, którzy licznie oddawali krew i jej składniki. To pozwalało z kolei ratować ludzkie życie! Kibice mieli również swoją nagrodę – za oddanie krwi mogą każdorazowo otrzymać zaproszenie na mecz Dumy Pomorza w Szczecinie (na sektor 9).

W poprzedniej odsłonie akcji kibice oddali w RCKiK ponad sto litrów krwi i jej składników! Na wynik złożyła się krew 163 fanów i 18 fanek. W trakcie kilkumiesięcznej akcji rekordzista dał sobie upuścić prawie 2,4 litra składników krwi!

Trzech najhojniejszych dawców i troje najhojniejszych dawczyń, którzy w okresie 14 lutego – 30 kwietnia 2018 roku oddadzą najwięcej krwi lub jej składników mogą także liczyć na dodatkowe nagrody! Otrzymają karnety na rundę jesienną sezonu 2018/19 Lotto Ekstraklasy oraz zestaw upominków od RCKiK. W trakcie trwania akcji będziemy prowadzić osobne klasyfikacje dla kobiet i mężczyzn.

Zasady są proste - w Centrum Krwiodawstwa (al. Wojska Polskiego 80/82) przy oddawaniu krwi należy podać hasło "Pogoń Szczecin". Otrzyma się wtedy specjalne zaświadczenie, uprawniające do odbioru bezpłatnego zaproszenia na wybrany mecz Pogoni w Szczecinie wiosną sezonu 2017/18. Zaświadczenie będzie można wymienić na bilet na mecz Pogoni tylko w oficjalnych punktach sprzedaży.

W kasach Pogoni honorowane są jedynie zaświadczenia ze specjalną pieczątką z herbem Pogoni oraz hasłem "Granatowo-bordowa krew". Honorujemy zaświadczenia wydane od 14 lutego 2018 roku. Można je wymienić jedynie na bilety na sektor numer 9.

KTO MOŻE ODDAĆ KREW?

Każdy zdrowy kibic klubu, który:

- ukończył 18 lat i nie przekroczył 65. roku życia
- legitymuje się dowodem osobistym

Chcesz zostać dawcą krwi?

- w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypij przynajmniej 2 litry płynów (woda mineralna, soki)
- bądź wyspany,
- spożyj lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, dżem)
- jeśli palisz, ogranicz palenie papierosów
- nie zgłaszaj się, jeśli jesteś przeziębiony lub przyjmujesz leki
- nie przychodź po spożyciu alkoholu

Regulamin akcji

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1439

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...