Aktualności

Bezpośrednio po sparingu ze Stilonem Gorzów odbyła się konferencja prasowa dotycząca najbliższego meczu ligowego z Cracovią. Z dziennikarzami spotkał się trener Maciej Skorża i Marcin Listkowski.


Maciej Skorża: Nie trzeba powtarzać jak ważny jest to mecz dla nas, Cracovii ale i kibiców Pogoni. Liczę na maksymalne zaangażowanie i na to, że postawimy Cracovii trudne warunki. Trzeba będzie stoczyć wojnę, żeby wygrać. Jedziemy z nadzieją i chcemy zdobyć trzy punkty. Dzisiejszy sparing to ukoronowanie ciężkich trzech dni. To było widać, piłkarze nie biegali tak jak bysmy chcieli. Musielismy w trakcie meczu przestawić się na inne ustawienie. Musimy szukać różnych rozwiązań, niektóre pomysły wychodzą, a niektóre nie. Dla mnie po tym meczu jest wiele ważnych informacji. Wiemy gdzie powinniśmy iść. Zanosi się na to, że Adam Frączczak będzie mógł wystąpić w meczu z Cracovią. Delev wrócił trochę poobijany, ale mam nadzieję, że dojdzie do siebie. Musimy w sprawach mentalnych wznieść się na najwyższy poziom i walczyć w Krakowie o każdy centymetr boiska.

Marcin Listkowski: Wiemy, że to dla nas bardzo ważny mecz. Ciężko pracowaliśmy przez te dwa tygodnie i myślę, że to zaprocentuje w poniedziałek.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2610

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...