Aktualności

  • SKPS Portowcy odpowiada na list otwarty Zarządu Klubu

Środowy list otwarty Zarządu Pogoni Szczecin SA wywołał sporo emocji wśród kibiców Dumy Pomorza. Dziś odpowiedź wystosowali przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Pełna treść poniżej.


Szanowny Panie Prezesie,

odnosząc się do treści opublikowanego wczoraj  ,,Listu otwartego do Kibiców”, zwracamy się tylko i wyłącznie do Pana, bo przecież oczywistym, jest, że to Pan sformułował treść tego wystąpienia, a w pełni podległy Panu Zarząd tylko mógł to zaakceptować. 

Z największym zdziwieniem przyjęliśmy, że osoba, która jeszcze tak niedawno głosząc idee ,,wolność, równość, demokracja” nucąc zapewne ,,wolne sądy”, obnosząc się z emblematami KOD-u teraz występuje z zapowiedzią niczym nieuzasadnionych i bezprawnych działań ze strony Władz Klubu. Działań idących o krok dalej w stosunku do bezprawnych działań obecnego rządu. Działań niekonsekwentnych, a co najważniejsze – nieskutecznych. Wprowadzających kolejny stopień segregacji osób przebywających w przestrzeni publicznej. 

Możemy się zastanowić, jakie będą kolejne kryteria uczestnictwa w meczach Pogoni? Skoro inne zasady obowiązują w tramwaju wiozącym ludzi na mecz, inne przed kasami, a jeszcze inne na trybunie, to co będzie Pana kolejnym pomysłem? Czekamy na kolejne listy otwarte.

NIE POZWOLIMY NAS PODZIELIĆ NA LEPSZYCH I GORSZYCH. 

Zapomniał Pan o paru istotnych kwestiach. Klub to nie jest Pana wyłączne dobro. Pogoń Szczecin została uratowana przez wielu bezimiennych ludzi, którzy poświęcali swój czas i pieniądze na ratunek granatowo – bordowej historii. To miasto Szczecin za pieniądze podatników, po naszych wspólnych działaniach i walce, buduje piękny obiekt, który będzie chlubą Miasta i Klubu.

Jako ciekawostkę, w komentarzu pod tekstem zamieszczamy link do wczorajszego głosowania w Komisji Zdrowia Sejmu, gdzie Posłowie RP zagłosowali wbrew – UWAGA - obowiązkowemu szczepieniu dla Posłów i Senatorów RP. To daje do myślenia i każdy samodzielnie ma prawo podejmować decyzję. 

Naszła nas jeszcze jedna myśl, że nie lubi Pan spokoju i pracy organicznej. Po prostu raz na jakiś czas musi Pan z własnej nieprzymuszonej woli ,,włożyć kij w mrowisko”. Pana wybór, my natomiast nie pozostaniemy bierni wobec tego.

Konkludując nasze wystąpienie damy Panu jeszcze pod rozwagę myśl bardzo mądrego człowieka, Benjamina Franklina: ,,Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność.” 

STOP SEGREGACJI SANITARNEJ!
SKPS Portowcy

Komentarz:

https://www.youtube.com/watch?v=1J4vbf5sYJY

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: SKPS Portowcy
Wyświetleń: 7645
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...