Aktualności

  • Stolarczyk: Majewski? Ciekawy piłkarz, ale wciąż Lecha

Radosław Majewski to głośne nazwisko, które wiązane jest ostatnio z Pogonią Szczecin w medialnych spekulacjach. Czy Pogoń faktycznie jest nim zainteresowana?


Postanowiliśmy zapytać o to dyrektora Macieja Stolarczyka, który nie dał jednoznacznej odpowiedzi, ale wszystko wskazuje na to, że Pogoń widziałaby piłkarza w swojej kadrze.

- Majewski to bardzo ciekawy piłkarz, jednak wciąż piłkarz Lecha Poznań. Jeśli byłby wolnym zawodnikiem, myślę, że bylibyśmy nim zainteresowani - powiedział nam Maciej Stolarczyk.

Przegląd Sportowy donosił we wtorek, że piłkarz jest w trakcie rozwiązywania umowy z Lechem. Wtedy nic nie stałoby na przeszkodzie aby wzmocnił Dumę Pomorza.

W czwartek piłkarze Pogoni wznowią zajęcia. Wśród zawodników na pewno będzie jeden nowy - David Stec. Jest też szansa, że dołączy do nich Mariusz Malec, stoper Podbeskidzia Bielsko-Biała, który tydzień temu przeszedł testy medyczne.

- Czekamy na odpowiedź Podbeskidzia w jego sprawie. Mam nadzieję, że dziś sprawa się zakończy i piłkarz do nas dołączy - dodał Maciej Stolarczyk.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6771

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...