O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pomiędzy Świtem Szczecin i Pogonią Szczecin. Jest to pierwszy mecz sparingowy Dumy Pomorza w trakcie przygotowań do sezonu 2018/2019. Będziemy na bieżąco informować o zmianie wyniku poniżej.

90' Koniec

88' Pogoń w zasadzie nie schodzi z połowy Świtu, ale goli brak

80' Teraz próbował Buksa, ale świetnie bramkarz Świtu

78' Świetna szansa Błanika, ale strzelił obok bramki

72' Drygas w dobrej sytuacji, ale prosto w ręce bramkarza

68' Czekamy na kolejne gole. Pogoń przeważa, ale nie może stworzyć klarownej sytuacji. Dobre wrażenie robi David Stec.

61' Śliczne uderzenie Steca z dystansu nad bramką przenosi bramkarz

57' Błanik strzela głową, ale obok bramki

51' Po przerwie Pogoń dużo aktywniejsza

47' Zaczęliśmy drugą część meczu. W Pogoni druga jedenastka. Już na początku świetna szansa Wawrzynowicza ale broni bramkarz.

Budziłek - Stec, Rudol, Dvali, Rapa - Matynia, Obst, Wawrzynowicz, Drygas, Błanik - Buksa

45' Przerwa

44' Malec fauluje Nagórskiego w palu karnym i sędzia wskazuje na wapno. Pewnie strzela Kołodziejski i 1:1.

41' Listkowski w dobrej sytuacji, ale nieznacznie chybia. Buksa za Frączczaka.

40' Frączczak opuścił boisko z urazem. Za chwilę za niego wejdzie Buksa.

37' Rzut wolny dla Pogoni po faulu na Delevie. Na strzał decyduje sie sam poszkodowany, ale broni bramkarz.

32' 1:0 dla Pogoni! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Spas Delev, a piłkę do bramki szczupakiem wpakował... zawodnik Świtu.

30' Trochę to trwało, ale Pogoń uzyskała kontrolę nad meczem. Świt zepchnięty od kilku minut.

29' Nunes z rzutu wolnego i końcami palców broni bramkarz

27' Blisko gola dla Pogoni. Bramkarz Świtu jednak obronił strzał Frączczaka. W odpowiedzi Walkow prosto w Bursztyna

23' Blisko gola... samobójczego. Niepuj podał piłkę w stronę Bursztyna, a ta przeszła obok niego. Tuż przed linią zgarnął ją Malec.

21' Kolejna próba Świtu, a dokładniej Nagórskiego, ale spokojnie łapie Bursztyn

20' Strzelał w drużynie gości Krawiec, ale obok bramki Bursztyna.

16' Frączczak strzela z 20 metrów - nieznacznie obok bramki.

15' Kwadrans za nami. Ciężko wskazać drużynę, która ma przewagę. Pogoń rozgrywa, a Świt wyszedł z jedną groźną kontrą.

9' Blisko gola dla Świtu, jednak napastnik znajdując się w dobrej sytuacji trafił prosto w Bursztyna