Aktualności

Po powrocie do Szczecina piłkarzy Dumy Pomorza czekała wielka niespodzianka. W ostatnich dniach trwały wytężone prace nad odświeżeniem wizualnym ich szatni, a także podniesieniem jakości i komfortu użytkowania. Efekty są rewelacyjne.


Całość działań trwała około czterech tygodni, z czego dwa tygodnie zostało poświęcone bezpośredniej pracy na stadionie.

Nowa szatnia została wzbogacona o szuflady firmy Blum, które uważane są za jedne z najnowocześniejszych na rynku. Wszystkie produkty przedsiębiorstwa poddawane są symulacjom komputerowym, testom prototypów, a także przeróżnym kontrolom technicznym. Co bardzo istotne w przypadku dynamicznego życia piłkarskiej szatni, mają one dożywotnią gwarancję.

- Górne szafki mają zamontowane podnośniki, które powodują, iż po delikatnym uniesieniu można nimi swobodnie trzaskać. To na pewno bardzo przydatne w sytuacji głośnego świętowania sukcesu – wyjaśnił Michał z Pracowni Stolarskiej Dreweko

Przy każdym stanowisku zostało też zamontowane energooszczędne oświetlenie LED RGB, które zostało wykonane z zachowaniem wszystkich wymogów profesjonalnego działania. Wzięto pod uwagę wymiary szafek, możliwość ingerencji w mebel, a także styl aranżacji szatni. Różnokolorowe oświetlenie można kontrolować za pomocą pilota.

- W każdej górnej szafce znajduje się gniazdo elektryczne, więc odpadają problemy z rozładowującym się telefonem czy potrzebą skorzystania z przeróżnych sprzętów, które wymagają podłączenia pod prąd – dodał wykonawca.

Spora zmiana nastąpiła także w aspekcie siedziska. Plastikowe krzesełka zostały wymienione na wygodne siedzenia z naturalnej skóry. Każde ze stanowisk zostanie także oznaczone imieniem i nazwiskiem oraz numerem, z którym dany zawodnik występuje na boisku.

Nie tylko szatnia została gruntownie odświeżona. Budynek klubowy zdobi już potężna grafika przedstawiająca złotego Gryfa. Wykonano także kilka pomniejszych prac, które mają złożyć się na podniesienie jakości korzystania z pomieszczenia.

Po budowie nowego stadionu z nowoczesnej szatni cieszyć się będą drużyny juniorskie Pogoni Szczecin, także w żadnym wypadku wykonana praca nie pójdzie na marne.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 5579

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...