Aktualności

Za niespełna dwa tygodnie dojdzie do meczu Pogoni Szczecin z Sandecją. Jako pewnik uznać można, że z trybun obejrzy go ponad 10 tysięcy widzów. Czy jednorazowa akcja przerodzi się w zwiększenie frekwencji na stadionie im. Floriana Krygiera?


Bilety na mecz z Sandecją Nowy Sącz są dostępne za darmo. We wtorek rano klub poinformował, że już na 11 dni przed meczem uprawnionych do wejścia na stadion jest pponad 9700 kibiców. Przekroczenie granicy 10 tysięcy z pewnością nastąpi jeszcze dzisiaj. 

Klub do rozdysponowania ma 11500 biletów, bo na tyle zgłoszony jest stadion do rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Liczbę tą zapewne uda się zwiększyć do granic 13-14 tysięcy po uzgodnieniu z instytucjami wydającymi odpowiednie orzeczenia, takimi jak policja czy straż pożarna. Jeśli przyjmiemy, że bilety nadal rozchodzić się będą w takim tempie, to z pewnością zabraknie ich już na tydzień przed spotkaniem z Sandecją i spotkanie obejrzeć będzie mogła tak duża grupa fanów jakiej dawno nie widzieliśmy na stadionie im. Floriana Krygiera.

Pozostaje pytanie, czy jednorazowa akcja jaką zafundował kibicom zarząd klubu przyniesie podwyższenie słupków frekwencyjnych na kolejnych meczach? Tego wszyscy bysmy sobie chyba życzyli. Przez lata fani Pogoni Szczecin uważani byli za najlepszych i najliczniejszych w Polsce. Teraz na chwilę nawiążemy do tych czasów. Oby w dalszej perspektywie było podobnie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4285

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...