Aktualności

Już za niecały tydzień zawodnicy szczecińskiej Pogoni rozpoczną przygotowania do nowego sezonu Lotto Ekstraklasy. Tymczasem dotarła do nas sensacyjna informacja, że Pogoń zainteresowana jest pozyskaniem byłego reprezentanta Polski, 31-letniego pomocnika Radosława Majewskiego - czytamy na stronie internetowej Kuriera Szczecińskiego.


W poprzednim sezonie zawodnik ten występował w Lechu Poznań i w 29 spotkaniach strzelił dwie bramki (sezon wcześniej w 38 meczach Lecha zdobył 8 goli). Wcześniej grał m.in. w greckiej AS Veria, angielskim Nottingham Forest, Polonii Warszawa i Dyskobolii Grodzisk.

Nie wiadomo, czy do transferu dojdzie, ale pewne jest natomiast, że w kadrze Dumy Pomorza znajdzie się czterech wychowanków szczecińskiej Akademii. Na inauguracyjnym treningu pierwszego zespołu pojawią się Adrian Benedyczak i Maciej Żurawski. Obaj pod skrzydła trenera Runjaica trafili już zimą i dobrą postawą na treningach zapracowali na zaufanie szkoleniowca Pogoni. Do wspomnianego duetu dołączy dwóch zawodników, którzy ostatni sezon spędzili w drużynie juniorów starszych – Hubert Sadowski i Stanisław Wawrzynowicz.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 10305

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...