Aktualności

Zabawa w naszym typerze powoli dobiega końca! Dziś rusza ostatnia kolejka a rywalizacja do samego końca jest bardzo zacięta!


Typy na mecze ostatniej kolejki oddawać można do godziny 18:00. Tym razem mamy dla Was specjalne nagrody przygotowane przez naszego partnera, sklep stacjonarny K65, który mieści się przy ulicy Krzywoustego 65 oraz markę Hooy. 

Nasza zabawa trwa przez wszystkie kolejki rundy zasadniczej i fazy finałowej. Najlepszy typer otrzyma bon o warości 300 złotych do wykorzystania w sklepie K65.pl oraz dowolny wybrany produkt marki HooyProdukty znaleźć można TUTAJ!

Za miejsca dwa i trzy do wygrania będą bony o wartosci 250 i 200 złotych do wykorzystania w K65.pl i dowolnie wybrany produkt marki Hooy.

Nasz partner ma też dla Was ciekawą ofertę dodatkową! Każdy klient, który dokona zakupów w sklepie stacjonarnym K65.pl mieszczącym się przy ul. Krzywoustego 65 w Szczecinie i okaże kartę kibica Pogoni otrzyma rabat 5% oraz dowolny T-Shirt gratis! Zobaczysz je TUTAJ! Oferta aktualna do 12 czerwca!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1493

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...