• U19: Gol Stasiaka, występ Walukiewicza

Reprezentacja Polski qygrała z Irlandią Północną 2:1 w meczu rozgrywanym w ramach 1. rundy eliminacji mistrzostw Europy U19. W biało-czerwonych barwach zaprezentowali się Sebastian Walukiewicz i Aron Stasiak.

Reprezentacja Polski zremisowała z Irlandią Północną 1:1 w meczu rozgrywanym w ramach 1. rundy eliminacji mistrzostw Europy U19. W biało-czerwonych barwach zaprezentowali się Sebastian Walukiewicz i Aron Stasiak.

Obrońca Pogoni Szczecin znalazł się w wyjściowej jedenastce i rozegrał pełne 90 minut. Aron Stasiak natomiast pojawił się na boisku w drugiej połowie i na 6 minut przed końcem pokonał bramkarza rywali, zapewniając biało-czerwonym komplet punktów!

Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził trzeci z Portowców – Marcel Stefaniak.

Polska U19 – Irlandia Północna U19 2:1 (0:0)
0:1 Danny Amos 63′
1:1 Adrian Łyszczarz 74′
2:1 Aron Stasiak 84′

Żródło: Pogoń Szczecin SA