Aktualności

W środę piłkarze Pogoni wrócili do zajęć po kilku dniach odpoczynku. W środę odbyli dwie jednostki treningowe, a my odwiedziliśmy ich na popołudniowych zajęciach.


Z drużyną nie trenowali oczywiście reprezentanci, którzy wyjechali na zgrupowania swoich kadr. W zajęciach udziału nie brali też Ricardo Nunes, który przechodzi obecnie badania po urazie jakiego nabawił się w meczu z Wisłą Płock, oraz Kamil Drygas, który jest przeziębiony.

Z drużyną nie trenowali Michał Żyro i Spas Delev, którzy też przechodzą jeszcze serię badań, która ma potwiedzić, że są gotowi do zajęć.

Na trenignu pojawiła się za to grupa młodych piłkarzy z zespołu rezerw i juniorów starszych. Mowa o bramkarzu Jędrzeju Grobelnym i zawodnikach z pola: Marcelu Wędrychowskim, Kacprze Kozłowskim, Hubercie Turskim i Dawidzie Rezaeianie.

W tym tygodniu zespół ma zaplanowane jeszcze dwie jednostki treningowe - w czwartek i piątek. Weekend dla piłkarzy pierwszego zespołu będzie wolny, a po nim rozpoczną się już przygotowania bezpośrednie do meczu z Jagiellonią Białystok.

ZDJĘCIA OBEJRZYSZ TUTAJ!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2804

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...