Aktualności

  • Wyjść na boisko w Płocku z inną mentalnością

Pogoń już w czwartek wyruszy do Płocka na mecz z Wisłą. Kibice liczą, że piłkarze poprawią im humory po niedzielnej porażce na własnym stadionie.


- Kadrowo wyglądamy dobrze, mamy bogaty wybór wśród zawodników. Mam nadzieję, że stan drużyny będzie dużo lepszy niż ostatnio w meczu z Zagłębiem... - powiedział na początku środowej konferencji prasowej Kosta Runjaic.

W Płocku Runjaic będzie musiał radzić sobie bez Tomasa Podstawskiego. Środkowy pomocnik od momentu gdy trafił do Pogoni zagrał we wszystkich możliwych meczach ligowych. Przed czasem ściągany z boiska był tylko dwukrotnie. Jak trener ma zamiar go zastąpić?

- Z pewnością zastąpię go innym piłkarzem - powiedział z uśmiechem szkoleniowiec Pogoni.

W Płocku o motywację po słabym występie w ostatniej kolejce nie powinno być trudno. Szkoleniowiec jest zdania, że nie musi dodatkowo motywować swojego zespołu.

- Specjalnie motywować na kolejny mecz? Co to oznacza? Po tym bardzo złym meczu powiedziałem wszystko na jego temat zawodnikom i jasno to pokazałem. Piłka jest takim sportem, który jest obarczony błędami. Trzeba być przygotowanym w pełni. Musimy robić mniej błędów. Musimy podejmować walkę z odpowiednim nastawieniem. Od samego początku musimy pokazywać odpowiednią mentalność - dodał Runjaic.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2538

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...