• WYNIK NA ŻYWO: Chemik Police - Pogoń Szczecin

O godzinie 17:30 rozpocznie się pierwsza gra kontrolna podopiecznych Kosty Runjaica w okresie przygotowawczym do sezonu 2019/2020. Poniżej na bieżąco będziemy aktualizowali wynik spotkania. Strona wymaga ręcznego odświeżania.

SPARING

Chemik  Police - Pogoń Szczecin 0:3 (0:1)

90' Koniec meczu

86' GOOOOOL! Benyamina tym razem z akcji wbija piłkę do bramki!

83' Rzut karny dla Pogoni po faulu na Kowalczyku wykorzystał Benyamina!

60' Pogoń po przerwie zaczęła z animuszem. Benyamina trafił w poprzeczkę, ale piłka wyszła w boisko.

46' Rywale rozpoczęli drugą część meczu

45' Przerwa. Portowcy mieli więcej z gry od nowego beniaminka III ligi, ale tylko raz udało im się pokonać bramkarza rywali po strzale Guarrotxeny. Na drugą cześć meczu wyjdzie zupełnie inna jedenastka.

25' 25 minut za nami. Pogoń ma oczywiście przewagę.Blisko szczęścia  był Turski, ale bramkarz obronił jego uderzenie.

9' GOOOOOOOOL! Iker Guarrotxena mocnym uderzeniem otwiera wynik meczu!

1' Początek spotkania

-----

Pogoń Szczecin (1 połowa): Stipica - Stec, Triantafyllopoulos, Żurawski, Matynia - Podstawski, Drygas, Listkowski, Guarrotxena, Frączczak - Turski

Pogoń Szczecin (2 połowa): Bursztyn - Bartkowski, Sadowski, Zech, Nunes - Pawłowski, Kozulj, Kowalczyk, Bochnak, Hostikka - Benyamina