Mecz Pogoni Szczecin we Wrocławiu miał jeden bardzo przykry akcent. Pomocy lekarskiej potrzebował jeden z naszych kibiców, ale nie było o to łatwo.

W trakcie radości po, jak się później okazało nieuznanym, golu Adama Buksy, jeden z kibiców Dumy Pomorza spadł ze schodów. Całą sytuację widzieli jego koledzy, którzy szybko poinformowali pozostałych kibiców. Całą sytuację udało nam się uchwycić naszą kamerą. Od momentu upadku (zerwany transparent na górze sektora) do momentu okrzyków "pogotowie, pogotowie" minęło około 40-50 sekund.

W pobliżu sektora gości znajdowało się dwóch ratowników medycznych, ale... nie mieli oni jak dostać się na sektor gości. Dopiero po około trzech minutach i namowach fanów Pogoni Szczecin przy płocie oddzielającym ich od sektorów gospodarzy, jeden z ratowników decyduje się na przeskoczenie przez ogrodzenie.

Dopiero po kolejnej minucie pod sektorem gości znalazło się dwóch kolejnych ratowników, którzy niespiesznym krokiem szli od strony trybuny głównej.

Mamy nadzieję, że sytuacja jaka miała miejsce więcej się nie powtórzy, a organizatorzy spotkania postarają się, aby opieka medyczna była liczniejsza, przy tak dużej publice.

Wyświetleń: 14364