Aktualności

Pomimo dobej gry Pogoń uległa na własnym stadionie Legii 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Orlando Sa. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenerów.


Heninng Berg (trener Legii): Trudny mecz i cieszymy się ze zwycięstwa. Byliśmy skupieni i mieliśmy swoje okazje. Po karnym w środę mieliśmy ogromną presję. Sędzia też był pod presją. To nas trochę kosztowało. Taki jest futbol i myślę, że sędzia wtedy podjął dobrą decyzję. Dzisiejszy mecz był wyrównany. Pogoń zagrała z pasją i sercem. Cieszę się ze zwycięstwa. 

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): Bardzo mi przykro, że tak się ten mecz skończył. Mecz był wyrównany. Mieliśmy gorsze momenty ale wtedy uchroniliśmy się w defensywie. Jedno niecelne podanie spowodowało lawinę błędów. Mieliśmy piłkę na połowie rywala. Cieszę się, że zespół potrafi tak ładnie zagrać z mistrzem Polski. Po porażce pozostają tylko pocieszenia. Ale to dobry prognostyk na przyszły sezon. Kibice to docenili i po porażce nagrodzili zawodników brawami. Chylę czoła przed swoimi zawodnikami. Kończyliśmy morderczy tydzień, wytrzymaliśmy kondycyjnie. Mieliśmy 2-3 momenty kiedy mogliśmy zdobyć bramkę. Niestety się nie udało.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1147

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...