Aktualności

W ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Ruchowi Chorzów, Patrykowi Małeckiemu... nieco puściły nerwy, kopnął w ławkę rezerwowych po czym usiadł na ławce i wypluł z siebie całą serię przekleństw, ignorując nawet trenera Wdowczyka. Takie zachowanie musiało mieć swoje konsekwencje. 


Dziś Zarząd klubu wystosował komunikat, w  którym informuje o karze jaką otrzymał Małecki. Żeby nie przedłużać, oto treść całego komunikatu:

Zarząd klubu podjął decyzję w sprawie niesportowego i niewłaściwego zachowania, którego zawodnik Patryk Małecki dopuścił się w trakcie meczu ligowego z Ruchem Chorzów.

W rozmowie z Zarządem oraz sztabem trenerskim Patryk Małecki przeprosił za swoje postępowanie oraz przyznał, że było karygodne i niedopuszczalne. Zawodnik zapewnił, że w przyszłości podobna sytuacja nigdy więcej nie będzie miała miejsca. Przeprosił również wszystkich kibiców Pogoni Szczecin.

W ocenie Zarządu zawodnik przemyślał swoje zachowanie, a jego przeprosiny są szczere i niewymuszone. Po szczegółowej analizie postępowania Patryka Małeckiego oraz złożonych wyjaśnieniach, Zarząd postanowił ukarać zawodnika znaczącą karą finansową. Deklarację Patryka Małeckiego Zarząd rozumie jednoznacznie: ewentualny kolejny incydent zamknie możliwość dalszej współpracy.

Zarząd klubu i sztab trenerski w dalszym ciągu wierzą w umiejętności i potencjał Patryka Małeckiego oraz liczą na jego dobrą grę w spotkaniach ligowych i pucharowych.

Zarząd Pogoni Szczecin SA

 

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Patryk Baliński
Żródło: własne
Wyświetleń: 1086

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...