Aktualności

Listopadowe święto to czas zadumy i refleksji. Pamiętajmy o tych, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i fanatyzmem przyczynili się do budowania wielkiej Pogoni Szczecin.


Co roku wspominamy pana Floriana Krygiera, jedną z najbardziej zasłużonych osób w historii szczecińskiego klubu. Trener, który wywalczył z Pogonią historyczny awans do I ligi, późniejszy działacz i mentor wielu wychowanków „Dumy Pomorza”, w 2004 roku doczekał się nazwania stadionu przy ul. Twardowskiego swoim imieniem. Odszedł w marcu 2006 roku, kilkanaście dni po swoich 99. urodzinach.

Wśród wielu wybitnych piłkarzy możnaby wymienić przynajmniej kilka piłkarskich jedenastek, które biegają już po niebiańskich boiskach. Tego dnia nie zapomnijmy też o naszych braciach po szalu, którzy nie kibicują już z nami, tylko tam u góry...

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1627

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...