Aktualności

W sobotę po meczu Pogoni z Błękitnymi informowaliśmy, że we wtorek podjęta zostanie decyzja w sprawie testowanych Tomasza Lisowskiego i Leonardo de Camposa. Obaj jednak dziś trenowali z zespołem.


Ostateczna decyzja podjęta ma zostać w środę, gdyż nieobecny w klubie był odpowiadający za transfery, Grzegorz Smolny - poinformowała Gazeta Wyborcza.

- Będziemy rozmawiać w środę, ale nie tylko o tych piłkarzach. Spotkamy się m.in. z trenerem Wdowczykiem, by przedyskutować wiele kwestii sportowych - stwierdził w rozmowie z Gazetą wiceprezes Grzegorz Smolny.

Z drużyną nadal nie trenował Takafumi Akahoshi, który narzeka na uraz, który odniósł w pierwszym sparingu Portowców, z Arką Gdynia. Według informacji do których udało nam się dotrzeć, Rosyjski klub FC Ufa nadal nie rezygnuje z pozyskania szczecińskiego samuraja i próbuje negocjować kwotę odstępnego. Sprawa ostatecznie ma wyjaśnić się w ciągu najbliższych kilku dni.

W przypadku powrotu Marcina Robaka nie ma żadnych nowych wiadomości. Trwają rozmowy, które mają na celu ponowną grę najlepszego strzelca naszej ligi w Pogoni. Sprawa potrwać może jednak jeszcze kilka tygodni.

Jeśli chodzi już o same przygotowania do meczu z Podbeskidziem, prawdopodobne jest, że trener Wdowczyk zdecyduje się na ustawienie z dwójką napastników. Obrońców i bramkarza rywali nękać będą najprawdopodobniej Adam Frączczak i Łukasz Zwoliński.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: Gazeta Wyborcza/własne
Wyświetleń: 1878

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...