Aktualności

  • Adamczuk: Frączczak chce osiągnąć coś z Pogonią

Informacja jaką podał w czwartek Przegląd Sportowy odnośnie ewentualnego odejścia z Pogoni Adama Frączczaka wywołała sporo emocji i dyskusji. Postanowiliśmy zapytać w klubie jak wygląda sprawa u źródła.


- Prawdą jest, że Adam Frączczak dostał propozycje umowy z innych klubów. Nigdy jednak nie było tematu, czy sygnału ze strony zawodnika, że chciałby odejść z Pogoni. Dla nas jest to bardzo ważny piłkarz w zespole i w szatni. Adam chce osiągnąć coś z Pogonią - mówi naszemu serwisowi Dariusz Adamczuk, szef pionu sportowego.

Adam Frączczak jest w grupie piłkarzy, których umowy z Dumą Pomorza wygasają w czerwcu. Zawodnik już dziś mógłby związać się umową z nowym klubem, która ważna byłaby od lipca. W klubie nie chcą podejmować zbyt pochopnych ruchów i ewentualne decyzje dotyczące przedłużenia umów omawiać w trakcie rundy wiosennej.

- Jeśli chodzi o przyszłość, to wypowiadałem się w tym temacie kilka dni temu. Na dziś nie ma żadnej rozmowy o nowym kontrakcie. Tyczy się to nie tylko Adama, ale i innych piłkarzy, których umowy wygasają. Ich sytuację będziemy analizować na bieżąco i reagować w trakcie wiosny - dodał Adamczuk.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 10612

Trwa ładowanie komentarzy...