Aktualności

  • Atrakcje dla kibiców na mecz z Cracovią

Sprzedaż biletów na mecz z Cracovią idzie bardzo dobrze. Wiele wskazuje na to, że w sobotę przy Twardowskiego zasiądzie komplet kibiców. Sam mecz przyciąga najmocniej, ale przygotowaliśmy też kilka atrakcji towarzyszących spotkaniu.


Łącznie 25 szczęśliwców odbierze nagrody od Sponsora Meczu - Galerii Kaskada, a także od browaru Bosman. Na swoich krzesełkach szukajcie oznaczeń z logo naszych Partnerów. W przypadku Galerii Kaskada będzie to 10 naklejek. Kibic, który znajdzie na swoim siedzisku taką naklejkę, wygrywa kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Galerii Kaskada. 

Bosman przygotuje z kolei 15 kopert. Jeśli znajdziecie taką na swoim miejscu, to otrzymacie upominek w postaci piwa i firmowej szklanki Bosmana. W obu przypadkach odebrać swoje nagrody będzie można po zakończeniu meczu u hostessy przy bramie numer 6 (jedna z bram na trybunę A, pod parasolem Bosmana).

Na meczu będzie z nami także Helios. Jeszcze przed wejściem na sektor rodzinny napotkacie na strefę zorganizowaną właśnie przez kino Helios. Tam będziecie mogli wziąć udział w konkursie filmowym. Nagrodami będą popcorn i vouchery do kina. Na miejscu młodzi kibice otrzymają też granatowo-bordowe plany lekcji.

Przed i w trakcie meczu nasze hostessy będą zbierały tematyczne ankiety związane z klubem. Znajdziecie je, wraz z długopisem, na swoich krzesełkach. Kibice, którzy wypełnią kwestionariusz (zajmie to około trzech minut) i podadzą swoje dane, wezmą udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania będzie koszulka meczowa, piłka z autografami, zaproszenie dla dwóch osób do strefy VIP Gold oraz bilet dla dwóch osób na sektor A5. 

W czasie meczu funkcjonować będą dwa stadionowe fanshopy z klubowymi gadżetami. Jeden z nich zlokalizowany jest na trybunie A (już po przejściu przez kołowrotki), drugi w okolicy wejść na trybunę B (sklep z dostępem od zewnętrz stadionu). Szczególnie kibiców z sektora rodzinnego zachęcamy do korzystania ze sklepu przy trybunie B. Po wejściu na "rodzinny" nie mają oni bowiem dostępu do fanshopu na trybunie A.

Zapraszamy na Twardowskiego! Sobota, g. 15.00! Bramy stadionu otwarte od godziny 13.00!

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 2568

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...