Aktualności

  • Atrakcje kolędowania: Będziemy mieć choinkę!

Kolędowanie bez choinki? Nie da się. To przecież tak jakby zajadać uszka bez popijania barszczem. Czy to oznacza kłopoty w granatowo-bordowej ekipie? W żadnym wypadku. Podczas świątecznego eventu, który odbędzie się 6 grudnia, spodziewajcie się wigilijnego nastroju. Organizujemy jarmark świąteczny i wielkie, portowe śpiewanie. Będzie też wspomniana choinka!


Przy tego typu inicjatywach zawsze trzeba działać zespołowo. A że nasza rodzina jest duża, to mogliśmy liczyć na odpowiednie wsparcie. Choinkę otrzymamy od Nadleśnictwa Kliniska, zaś transport zapewni Z.U.H. Witold Walczak. Drzewo będzie pochodzić z lasu w okolicy Sowna. Nie możemy się doczekać aż zacznie nam się tu robić świąteczny klimat!

Masz ochotę ozdobić naszą choinkę? Jasne, że się ucieszymy! Przygotuj świąteczną ozdobę, przynieś ją do klubowego sekretariatu (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00) w terminie do 1 grudnia, a my powiesimy ją na naszym drzewku. Niech nam pięknieje dzięki Wam! Serdecznie zachęcamy do zaangażowania. Wszyscy możemy stać się częścią niezapomnianej historii.

Przypominamy, że cały czas prowadzimy dystrybucję bezpłatnych wejściówek na to wydarzenie. Zachęcamy do wizyty na stronie bilety.pogonszczecin.pl, gdzie łatwo i w kilku krokach można odebrać swój bilet. bezpłatne bilety na „Kolędowanie z Portowcami” Będzie można też odbierać stacjonarnie – w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie (punkt kasowy za zachodnią trybuną), w dniach roboczych w g. 12-18. Punkt będzie czynny także w dniu meczowym z Lechią Gdańsk, w kolejną sobotę (27 listopada).

Codziennie możecie czytać informacje o kolejnych atrakcjach kolędowania. Wszyscy na Pogoń, wszyscy na kolędowanie!

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1140
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...