Aktualności

  • Atrakcje kolędowania: Miasto Szczecin również z nami

Odliczacie już dni do Kolędowania z Portowcami? My zdecydowanie tak i dlatego też spieszymy z kolejną informacją o atrakcjach związanych z eventem. Tym razem wspiera nas Partner Strategiczny klubu - Miasto Szczecin.


Partner Strategiczny Dumy Pomorza przekazał nam pokaźną liczbę gadżetów. Wśród nich m.in. koszulki, bidony, opakowania śniadaniowe, smycze, kubki i długopisy. 6 grudnia rozdamy je uczestnikom kolędowania. To jeden z wielu elementów bogatego programu, który jest skierowany w stronę kibiców Pogoni Szczecin. Chcemy, by było nas jak najwięcej. Niech to będzie nasze wspólne święto.

Wejdź na bilety.pogonszczecin.pl i w kilku krokach odbierz bezpłatny bilet na "Kolędowanie z Portowcami". Wejściówki będzie można też odebrać stacjonarnie -  w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie (punkt kasowy za zachodnią trybuną), w dniach roboczych w g. 12-18. Punkt będzie czynny także w dniu meczowym z Lechią Gdańsk, w kolejną sobotę (27 listopada). 

Od kilku dni codziennie możecie czytać informacje o kolejnych atrakcjach kolędowania. Wszyscy na Pogoń, wszyscy na kolędowanie!

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1143
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...