Aktualności

  • Atrakcje kolędowania: Worek pełen zabawek od EPEE Polska!

artner Biznesowej Dumy Pomorza wjeżdża driftem na Kolędowanie z Portowcami - i to saniami Św. Mikołaja! Ten emocjonalny wstęp wiąże się z fantastycznym wsparciem eventu przez naszego kooperanta. Firma EPEE Polska zdecydowała się przeznaczyć 500 zabawek na zbiórkę prowadzoną przy współpracy z Bankiem Żywności w Szczecinie.


Dary zostaną dostarczone do podopiecznych z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka, a także ubogich rodzin z obrębu województwa zachodniopomorskiego. To jest tak kapitalny gest, że gdy się o tym dowiedzieliśmy, to na moment zabrakło nam tchu. Tak, to magia tych Świąt! Portowa rodzina znów czyni wiele dobrego, a na tym przecież nie koniec.

Ponadto, EPEE Polska wypełni aż po brzegi wór Świętego Mikołaja swoimi produktami. Co to oznacza? Przyjdźcie na Kolędowanie z Portowcami ze swoimi dziećmi i wypatrujcie Mikołaja. Może być... miło. Bardzo, bardzo miło!

Jak zdobyć wejściówkę na wydarzenie? Wejdź na bilety.pogonszczecin.pl i w kilku krokach odbierz bezpłatny bilet na "Kolędowanie z Portowcami". Wejściówki będzie można też odebrać stacjonarnie -  w Punkcie Obsługi Kibica na stadionie (punkt kasowy za zachodnią trybuną), w dniach roboczych w g. 12-18.  

Od kilku dni codziennie możecie czytać informacje o kolejnych atrakcjach kolędowania. Poniżej zebraliśmy je w jednym miejscu. Wszyscy na Pogoń, wszyscy na kolędowanie!

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 599
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...