Aktualności

Do conajmniej dwóch rotacji przed meczem z Piastem zmuszony będzie Kosta Runjaic. Wiemy, że w meczu z Mistrzem Polski zagrać nie mogą Tomas Podstawski i Benedikt Zech.


Pierwszy wypada z kadry meczowej na jedno spotkanie z powodu kartek. Kto za niego? Trener Kosta Runjaic odpowiada zdecydowanie: Damian Dąbrowski.

Zech zmaga się z urazem i w meczu z Piastem z pewnością go nie zobaczymy. Jego miejsce zajmie jedyny piłkarz, który może tego dokonać, czyli Igor Łasicki.

- Wiele czasu poświęcałem na szukanie optimum w obronie, bo nie będzie mógł zagrać Zech. Wcześniej zapomniałem o nim wspomnieć. Od początku sezonu mamy trójkę środkowych obrońców, więc zagra Igor Łasicki i jestem spokojny. Obserwuję go w treningach, jego zaangażowanie, mowę ciała, konncentrację. Jest w dobrej dyspozycji - powiedział Kosta Runjaic.

W kadrze pozostaje też grupa młodych piłkarzy, która cały czas walczy o przebicie się do wyjściowej jedenastki. Na nich chyba jest jednak zbyt wcześnie.

- Wprowadzamy ich na treningach, gdy są nam potrzebni, ale młodzi są też obserwowani podczas zajęć zespołu rezerw - dodał Runjaic.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 4880

Trwa ładowanie komentarzy...