Aktualności

Mecz Pogoni Szczecin z Lechią Gdańsk cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Trzy dni przed planowanym rozpoczęciem meczu, wszystkie bilety na trybunie A zostały wyprzedane.


Klub we wtorek uruchomił sprzedaż dodatkowych 200 biletów, które wpłynęły do systemu po zmniejszeniu strefy "0". Wszystkie one błyskawicznie znalazły swoich nabywców. W środę rano w systemie sprzedaży nie ma już wolnych wejściówek na trybunie A i w sektorze B1. Jedyne widniejące bilety, to te, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, znajdujące się na koronie obiektu.

Możliwe jest, że w najbliższych dniach pojawiać się będą małe pule biletów na trybunie A do nabycia. Wszystko zależy od tego, czy kibice, którzy nie będą mogli iść na mecz zwolnią swoje miejsca, oraz czy partnerzy klubu w pełni wykorzystają swoje pule.

W sprzedaży pozostały jedynie bilety na trybunę Ultras, których dystrybucją do piątku zajmuje się Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy". Więcej o tym jak zakupić bilety na miejsca w sektorach B2-B5 znaleźć można TUTAJ!

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 2687
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...