Aktualności

Dietmar Brehmer, drugi trener Pogoni Szczecin będzie pracował w klubie tylko do końca roku. Następnie ma objąć rolę samodzielnego trenera w pierwszoligowej Odrze Opole.


Brehmer rozpoczął pracę w Pogoni przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Runjaic zawsze chwalił sobie współpracę z drugim trenerem, który świetnie radził sobie z językiem niemieckim. Brehmer ma jednak uznaną markę na południu kraju. Pierwsze plotki o zainteresowaniu tamtejszych klubów pojawiły się już latem. Oferta z Odry Opole jednak była na tyle interesująca, że trener zdecydował się aby wrócić do pracy jako pierwszy szkoleniowiec.

- Dietmar Brehmer odchodzi. Analizujemy i rozmyślamy. Przeprowadziliśmy w klubie rozmowy, ale nic nie będziemy robić pochopnie. Mamy różne przemyślenia. Może kogoś dobierzemy, a może zostaniemy w tym samym składzie w sztabie. Mamy dobrze rozbudowany sztab, więc nie ma nerwów. Wewnętrzna rozmowa poprzedni tę decyzję - powiedział w piątek Kosta Runjaic.

Brehmer będzie pracował przy pierwszym zespole Pogoni do końca tegorocznego grania. Przygotowania do rundy wiosennej zespół rozpocznie z nowym drugim trenerem, albo sztab pozostanie w dotychczasowym składzie, gdyż trener Runjaic bardzo ceni sobie współpracę z Robertem Kolendowiczem.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5711

Trwa ładowanie komentarzy...