Aktualności

  • Capelli Sport nowym partnerem technicznym Pogoni?

O tym, że po czterech latach współpracy z Ziną, Pogoń Szczecin zdecydowała się na zmianę partnera technicznego, informowaliśmy już kilkanaście tygodni temu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że nowym partnerem technicznym klubu została marka Capelli Sport.


Capelli Sport nie jest tak rozpoznawalną marką jak Adidas czy Nike, ale zaczyna "rozpychać się" na rynku europejskim. Pogoń Szczecin będzie pierwszym zawodowym klubem w Polsce, który będzie występował w jej strojach.

Jak będą wyglądały komplety meczowe? Tego jeszcze nie wiemy. Z naszych informacji wynika, że Capelli przygotuje w pierwszym sezonie współpracy dla Pogoni trzy modele strojów.

Marka Capelli Sport powstała w 1990 roku w Nowym Jorku. Od 2011 roku firma rozwija swoją odzież sportową i jest producentem różnorodnych akcesoriów. Capelli Sport posiada swoje własne fabryki w których produkuje oferowany klubom sprzęt. Pogoń Szczecin jest pierwszym klubem w Polsce z którym firma nawiązała współpracę.

Do tej pory Capelli Sport ubiera takie kluby jak AEK Ateny (Grecja), MSV Duisburg (Niemcy), HB Koge (Dania), Panachaiki GE (Grecja) czy Montego Bay United FC (Jamajka). W strojach marki Capelli Sport występuje także kadra Libanu.

AEK Ateny

MSV Duisburg

HB Koge

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9824

Trwa ładowanie komentarzy...