Aktualności

Dziennikarze, którzy przyszli na piątkową konferencję byli mocno zaskoczeni. Na stole konferencyjnym nie było "wizytówki" Kosty Runjaica, a zastąpiło ją nazwisko Dietmara Brehmera.


- Trener przeprasza, ale jego stan zdrowia jest na tyle poważny, że musiał udać się do domu. Priorytetem dla niego jest przygotowanie się do meczu z Lechią - rozpoczął swoją wypowiedź drugi trener Pogoni.

Kosta Runjaic na gorsze samopoczucie narzekał od kilku dni. Był obecny w środę na imprezie "Głosy dla Hospicjum", ale po spożyciu leków. W piątek zdecydował się na wizytę u klubowego lekarza, który zdiagnozował silną infekcję wirusową i podał trenerowi sporą dawkę leków po których zakazał opuszczania mieszkania. Czy istnieje ryzyko, że Runjaic nie pojedzie z drużyną do Gdańska?

- Trener jest szefem i nie wyobrażamy sobie pracy bez niego w Gdańsku i z nami będzie. Takiej sytuacji jednak raczej nie będzie. To byłby ewenement na skalę światową, gdyby na ławkach obu zespołów zabrakło głównych trenerów - mówił Brehmer.

Trenerowi Runjaicowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pracy z drużyną!

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3947

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...