Aktualności

  • Ciekawostki przed meczem z Cracovią

Mecz Pogoni Szczecin z Cracovią zbliża się wielkimi krokami. Mamy dla Was serię ciekawostek przed tym spotkaniem, ale pamiętajcie, że trzeba je traktować z przymrużeniem oka.


1. Ricardo Nunes w wyjazdowych meczach z Cracovią zagrał cztery razy. Pogoń wygrała w tych meczach tylko raz, 1:0,  a Nunes zaliczył w tym meczu asystę.

2. Jakub Bartkowski jedyną w karierze czerwoną kartkę otrzymał na stadionie Cracovii. Pogoń przegrała wtedy 0:2. W pozostałych dwóch meczach wyjazdowych z Cracovią drużyny Bartkowskiego nie straciły bramki.

3. Kamil Drygas najczęściej w karierze strzelał w meczach przeciwko Cracovii - 5 razy. Najwięcej asyst ma również w meczach przeciwko Cracovii - 3 razy. Prawie wszystkie bramki i asysty zdobył w meczach wyjazdowych. Jedynym wyjątkiem był gol strzelony w domowym meczu w 28. kolejce tego sezonu.

4. Maciej Żurawski wystąpił przeciwko Cracovii dwa razy i oba te mecze kończyły się zwycięstwami Pogoni. Pogoń w tych meczach nie straciła bramki.

5. Pogoń nie strzeliła bramki w żadnym z ostatnich pięciu meczów, w których na boisku pojawił się Adam Frączczak. Ostatni gol, który Pogoń strzeliła z Frączczakiem na boisku to bramka na 3:1 w domowym meczu z Legią (listopad ubiegłego roku).

6. Tomasz Podstawski spędził na boisku 90 minut w dwunastu meczach w tym sezonie. Pogoń przegrała tylko jeden z nich, 5 razy zremisowała, a 6 razy wygrała. Niestety, w siedmiu ostatnich meczach wyjazdowych Pogoń nie strzeliła bramki w czasie, gdy na boisku przebywał Podstawski.

Autor: Łukasz Bożykowski
Żródło: własne
Wyświetleń: 754

Trwa ładowanie komentarzy...