Aktualności

Jak wyglądać będą krzesełka na stadionie Pogoni Szczecin? To jedno z tych pytań, które najczęściej pojawiają się w głowach kibiców Dumy Pomorza. Jakiś czas temu trochę popytaliśmy tu i tam i efekt zdobytych przez nas informacji opisujemy poniżej.


To, że krzesełka na stadionie im. Floriana Krygiera wyglądać będą inaczej niż na obiekcie przed przebudową jest pewne już od jakiegoś czasu. Chodzi o sam model i system mocowania, ale i o kolorystykę.

Jeśli chodzi o sam model krzesełek, będą to najprawdopodobniej krzesełka modelu Abacus. Sugerują to już zamontowane systemy mocowań na obiekcie. Krzesełka tej marki spotkać można między innymi na stadionie w Zabrzu i Lublinie.

Następnie kolorystyka, bo to chyba najbardziej rozpalająca wyobraźnię sprawa dla fanów. Jeśli nic w tej kwestii się nie zmieniło (bo za to głowy nie damy) w trakcie ostatnich kilku miesięcy, to stadion kolorystycznie wyglądać będzie następująco. W dużej mierze krzesełka na stadionie będą koloru szarego/ciemnego. Będzie to kolor dominujący. Nie zabraknie jednak elementów granatowo-bordowych. Krzesełka w barwach Dumy Pomorza przechodzić będą przez centralny sektor trybuny południowej. Podobne elementy pojawią się także na pozostałych trybunach. Jeśli chodzi o trybunę południową (byłą krytą) to całość mają uzupełnić żółte krzesełka które ułożą dwa rzędy napisów. W pierwszym słowo POGOŃ, a w drugim 1948.

Czy tak będzie? Stuprocentowej pewności oczywiście nie mamy. Opcja zaprojektuj i wybuduj ma to do siebie, że można w niej dokonywać zmian w zasadzie na każdym etapie i przy każdej sytuacji, która była niespodziewana. Z naszych informacji wynika jednak, że właśnie tak kilka miesięcy temu zaplanowano ułożenie siedzisk. Karty odkryte zosaną za około miesiąc, gdy rozpocznie się montaż siedzisk na obiekcie.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9958

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...