W sobotę o 11:00 w Policach rozpoczął się mecz sparingowy tamtejszego Chemika z rezerwami Pogoni Szczecin. W drugim zespole Dumy Pomorza zagrało jednak wielu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu.

W wyjścowej jedenastce znaleźli się między innymi wracający po kontuzjach Frączczak czy Malec, oraz nie grający w Płocku Bursztyn, Bartkowski, Mruk, Mata, Podstawski, Kozłowski i Cibicki.

Pogoń Szczecin od samego początku spotkania miała znaczną przewagę, co nie mogło dziwić. Chemik próbował kontrować i uderzać z dystansu. W 12. minucie meczu akcję lewą stroną boiska przeprowadził Cibicki i dograł w środek pola karnego do Adama Frączczaka, który został podcięty. Decyzja nie mogła być inna, a rzut karny na bramkę zamienił kapitan Portowców. W kolejnych minutach przewaga Portowców rosła, ale nie przełożyło się to na bramki. Przed przerwą kilka dobrych okazji miał Frączczak oraz Cibicki. Raz piłka odbiła się od słupka po uderzeniu Bartkowskiego, ale w tej sytuacji arbiter dopatrzył się spalonego.

Po przerwie z boiska zeszło kilku zawodników, a wśród nich Kacper Kozłowski, który chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu nabawił się "intymnego" urazu. W walce z jednym z rywali piłkarz Chemika nadepnął młodego zawodnika Pogoni w bardzo bolesnym miejscu i trener Ozga zdecydował się na zdjęcie z boiska między innymi jego. Gra na boisku wyglądała podobnie, Pogoń miała przewagę, ale był moment w którym Chemik zagrał odważniej i atakował Portowców na ich połowie. Wyrównującej bramki zawodnicy z Polic jednak nie zdobyli, a udało się to Portowcom. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dopadł Kuzko i wpakował ją do siatki. Portowcy mieli jeszcze kilka sytuacji, ale ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 2:0.

Chemik Police - Pogoń II Szczecin 0:2 (0:1)
0:1 Frączczak 12' (k.)
0:2 Kuzko 63'

Pogoń II Szczecin: Bursztyn - Bartkowski, Mruk, Malec, Mata - Rościszewski, Podstawski, Kozłowski, Kwiecień, Cibicki - Frączczak

Na zmiany wchodzili: Krzysztofek, Pach, Kuzko, Stolarczyk, Kroczek, Wawrzynowicz, Hudziak, Albiński, Fornalik, Jarocha