Aktualności

W pierwszej kolejce podejmiemy na własnym parkiecie niedoszłego spadkowicza. TAF Toruń w poprzednim sezonie zajął 10. miejsce w końcowej tabeli. Uniknął degradacji tylko dlatego, że Dynamik Toruń nie przystąpił do nowych rozgrywek. Nasi przeciwnicy wyciągnęli wnioski z bolesnego doświadczenia, dokonali wzmocnień i zapewne od początku rozgrywek będą chcieli regularnie punktować. 


Mateusz Waszak to bezwątpienia największe wzmocnienie naszego niedzielnego rywala. W barwach FC Toruń rozegrał 166 meczów i strzelił 37 bramek na parkietach Ekstraklasy. Ma na swoim koncie brązowy medal MIstrzostw Polski i przez kilka lat mógł się rozwijać pod okiem Łukasza Żebrowskiego. Nasi gracze będą musieli uważać również na Krystiana Kraśniewskiego, który już od kilku sezonów imponuje strzelecką skutecznością. W poprzednim sezonie zdobył dla drużyna z Torunia 22 bramki. Ciekawie może prezentować się również Mateusz Anuszewski, który w ostatnim tygodniu cieszył się z brązowego medalu na mistrzostwach Europy do lat 19. Za to w toruńskiej drużynie na pewno nie zobaczymy Bartosza Przypisa i Jakuba Hapka. To zawodnicy, którzy wzmocnili miejscowych rywali.

W naszej ekipie w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy Krystiana Pedy, który postanowił skoncentrować się na grze na trawie i swoją karierę będzie kontynuował we Flocie Świnoujście. Krystianowi dziękujemy za poprzedni sezon i życzymy samych sukcesów. Na pozostałych zawodników możemy liczyć.

Futsal Szczecin także pozyskał kilku ciekawych zawodników. Bardzo liczymy, że podniosą rywalizację i poziom sportowy całej drużyny. Dołączył do nas Valerij Vlasovich, który ostatnie 3. sezony grał w najwyższej klasie rozgrywkowej na Węgrzech. W drużynie Nyirgyulaj odgrywał czołową rolę, a we wcześniejszych latach grał w Ekstraklasie Futsalu na Ukrainie, między innymi w SportLider Chmielnicki i Kardinal Równe.

Kolejny zawodnik to Dmytro Donos. Ma 27 lat, imponuje warunkami fizycznymi i powiniem być dużym wzmocnieniem. W poprzednich latach reprezentował barwy zachodniopomorskich klubów piłki nożnej. Grał w Odrze Chojna i Unii Dolice, a w drużynie Iskry Golczewo odpowiadał za środek pola wspólnie z Mateuszem Gepertem. Jest wychowankiem Bastionu Czernomorsk. 

Dominik Grochowski to kolejne solidne wzmocnienie naszej drużyny. W ostatnim sezonie imponował skutecznością na boiskach 4 ligi. W całym sezonie zdobył 20 bramek, jeszcze w barwach Hutnika Szczecin, a jest wychowankiem Pogoni Szczecin. Popularny "Grochu" to jeszcze nieoszlifowany diament. Ma 22 lata i szczególne predyspozycje do gry w futsal. Będzie miał okazję uczyć się i rozwijać u boku doświadczonych zawodników. Na pewno z każdym meczem będzie coraz groźniejszy dla naszych rywali. 

Wszyscy już chyba mocno tęsknimy za futsalowymi zmaganiami naszej drużyny. Jaki to będzie sezon, czas pokaże. Będziemy się mocno koncentrować na danym meczu. Chcemy, żeby Szczecin nadal był niepokonaną twierdzą, a dorobek punktowy w meczach wyjazdowych był znacznie większy. 

Zapraszamy serdecznie. Pogoń pauzuje, a mecz Walia-Polska w ramach Ligi Narodów dopiero wieczorem. Liczymy na gorący doping, zabierzcie znajomych, swoje partnerki i młodsze rodzeństwo. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, a my gwarantujemy emocje na  parkiecie.

Dla dzieci przygotowaliśmy słodkie atrakcje. Bezpłatna wata cukrowa i popcorn ale i dla dorosłych nie zabraknie, a w przerwie meczu zorganizujemy konkurs dla pań. 

FUTSAL SZCZECIN - TAF TORUŃ
HALA MIEJSKA UL. TWARDOWSKIEGO 12
25 WRZESIEŃ GODZ. 15.00
WSTĘP BEZPŁATNY

tekst alternatywny Advertisement
Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 412

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...