Aktualności

Kibice Pogoni Szczecin niecierpliwie wyczekują informacji na temat pozyskania przez Dumę Pomorza Alexandra Gorgonia. Sam piłkarz twierdzi, że decyzja czy zostanie w Rijece zapadnie po weekendzie.


O tym, że Gorgon może zostać piłkarzem Pogoni Szczecin informowaliśmy jako pierwsi już kilka dni temu. Piłkarz przez 4 lata był ważnym ogniwem w zespole HNK Rijeka, ale jak przekazali nam chorwaccy dziennikarze, nowy trener klubu w nowym ustawieniu widzi innych piłkarzy.

Gorgon w ostatnich meczach swojego klubu już nie grał, dodatkowo leczył uraz. W sobotę Rijeka wygrała krajowy puchar, a piłkarz oglądał mecz z trybun.

- Jestem bardzo dumny z chłopaków. Ten sezon był trudny, pełen wzlotów i upadków - mówił zawodnik już po meczu w rozmowie z novilist.hr.

Zdaniem dziennikarzy Gorgon pojawił się na trybunach stadionu w Sibeniku, aby wesprzeć swoich kolegów, a następnie się pożegnać z zespołem.

- Cztery lata w Rijece i cztery trofea. Nie mogło być lepiej. W finale nie zagrałem, ale wcześniej grałem w pucharze, strzeliłem nawet jednego gola. Pożegnanie z Rijeką? Zobaczymy po weekendzie, wtedy zapadnie decyzja - dodał zawodnik.

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 6842

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...