Aktualności

  • GS24.pl: Na nowych trybunach dopiero od nowego roku?

Kibice Pogoni Szczecin z niecierpliwością oczekują na możliwość obejrzenia meczu z dwóch nowych trybun stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie. To, jak informuje Jakub Lisowski z Głosu Szczecińskiego, może tak szybko nie nastąpić.


- Zakładamy, że procedury odbiorowe rozpoczną się w drugiej połowie października i potrwają nawet dwa miesiące. Tak długi termin wynika z tego, że potrzebny jest czas na dokładne sprawdzenie całego obiektu i usunięcie ewentualnych usterek, które w trakcie odbiorów mogą się ujawnić. To ważne dla przyszłego i bezproblemowego funkcjonowania stadionu. Obiekt jak i zastosowane w nim rozwiązania są bardzo skomplikowane, dlatego zależy nam, aby został on przekazany do użytkowania w jak najlepszej jakości i co ważne, żeby robił pozytywne wrażenie, podczas pierwszego bliższego kontaktu z kibicami – informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Szczecińskie Inwestycje Miejskie.

A to może oznaczać, że Pogoń przejmie połowę stadionu dopiero od nowego roku. Wcześniej miejska strona nie sygnalizowała tak wydłużonej procedury odbiorów - czytamy na stronie gs24.pl.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Autor: GS24.pl
Żródło: gs24.pl
Wyświetleń: 5693

Trwa ładowanie komentarzy...