Aktualności

  • GS24.pl: Na Sardynię w najsilniejszym składzie

Piłkarze Pogoni Szczecin bardzo intensywnie spędzą dwutygodniową przerwę w rozgrywkach. Już w czwartek lecą do Włoch - czytamy w Głosie Szczecińskim.


Gdy zimą Pogoń sprzedawała do SC Cagliari Sebastiana Walukiewicza to nie tylko zarobiła 4 mln euro, ale przy okazji zagwarantowała sobie sparing z tym zespołem z Serie A. Strony już dawno umówiły się na październikową przerwę reprezentacyjną.

Pogoń wylatuje w czwartek. W piątek ma na miejscu trening, a wieczorem mecz. W sobotę trening i kilka godzin wolnego dla zawodników. W niedzielę powrót do Szczecina.

- Polecimy w najsilniejszym składzie, jaki teraz możemy wystawić. Zabraknie młodych kadrowiczów, m.in. Marcina Listkowskiego, ale pozostali zdrowi zawodnicy zagrają. Myślę, że trener Kosta da wszystkim pograć - mówi Dariusz Adamczuk, dyrektor sportowy Pogoni.

Selekcjonerzy różnych reprezentacji jeszcze nie przekonali się do sukcesów Pogoni i Kosta Runjaic będzie miał na treningach m.in. Zvonimira Kozulja, Konstantinosa Triantafyllopoulosa, Benedikta Zecha czy Adama Buksę. Zabraknie młodych - Listkowskiego, Marcela Wędrychowskiego czy Kacpra Kozłowskiego, którzy są w kadrach młodzieżowych.

- Drużyna może zostać uzupełniona przez dwóch zawodników z zespołu rezerw - dodaje Dariusz Adamczuk.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: GS24.pl
Wyświetleń: 3429

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...