Aktualności

  • Harmonogram dystrybucji biletów na mecz z Jagiellonią

W niedzielę Pogoń Szczecin rozegra spotkanie 34. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Przeciwnikiem Portowców będzie Jagiellonia Białystok, a mecz odbędzie się 5 lipca o g. 15.00. Poniżej prezentujemy harmonogram dystrybucji biletów na to spotkanie.


Klub przygotowuje się do przyjęcia 999 kibiców. W tym tygodniu Pogoń Szczecin uruchamia dystrybucję biletów na spotkanie z klubem ze stolicy Podlasia. Odbywać się będzie wg następującego harmonogramu:

1 lipca, środa, g. 10 – start dystrybucji zamkniętej
3 lipca, piątek, g. 10 – koniec dystrybucji zamkniętej
3 lipca, piątek, g. 12 – rozpoczęcie sprzedaży otwartej pozostałych dostępnych miejsc
5 lipca, niedziela, g. 15.00 – mecz z Jagiellonią Białystok

DYSTRYBUCJA ZAMKNIĘTA

Od środy (od g. 10) odbierać wejściówki będą mogli właściciele płatnych wiosennych karnetów oraz kibice, którzy zanotowali 100% frekwencję w sezonie (kupujący bilety). Będą mogli robić to elektronicznie poprzez system zakupu biletów albo w punktach stacjonarnych, okazując kartę kibica. Karnetowicze, którzy odebrali już wejściówkę na mecz z Lechią Gdańsk (31. kolejka) nie będą mogli skorzystać z tej opcji na spotkanie z Jagiellonią.

Również w środę klub roześle 50 e-maili do kolejnych pięćdziesięciu pierwszych uczestników akcji „Wirtualne bilety” ze szczegółową instrukcją, jak otrzymać bilet na niedzielny mecz. Od środy do piątku prowadzona będzie też dystrybucja na „Młyn” oraz dla partnerów biznesowych.

DYSTRYBUCJA OTWARTA

Niewykorzystane bilety z wszystkich wyżej wymienionych pul trafią do otwartej sprzedaży, która rozpocznie się w piątek o g. 12. Ta, do wyczerpania, prowadzona będzie w piątek i w sobotę On-Line i w punktach stacjonarnych. W dniu meczu, w niedzielę, możliwa będzie sprzedaż wyłącznie drogą internetową. Ze sprzedaży otwartej mogą skorzystać wszyscy kibice posiadający kartę kibica - także właściciele karnetów, którzy wcześniej odebrali przysługujący bilet.

WAŻNE:

- Mecze z udziałem 999 kibiców na stadionie Pogoni odbywać się będą zgodnie z wytycznymi rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia

- Zgodnie z wcześniej opublikowanym komunikatem, w miarę możliwości klub uruchomi przed startem sprzedaży otwartej odrębną pulę biletów dla właścicieli karnetów seniorów "70+"

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1282

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...