Aktualności

Spieszymy z fantastyczną nowiną dla kibiców Dumy Pomorza. Do granatowo-bordowej drużyny dołączają szczecińskie Kina Helios. Jak dobrze Was widzieć na naszym pokładzie! - czytamy w komunikacie Pogoni Szczecin.


- W 2004 roku przyjechałam w delegację do Szczecina i mieszkam tu do dziś. Pochodzę z z Górnego Śląska, gdzie piłka nożna ma bardzo bogate tradycje i przez lata stanowiła krajową potęgę. Z czasem wrosłam w lokalne społeczeństwo i od kilku lat kibicuję Pogoni Szczecin. Mój syn grał w klubowej Akademii, a obecnie w PSFS, więc jestem całym sercem za Portowcami! Zatem z nieukrywaną przyjemnością rozpoczęłam współpracę z klubem i nie postrzegam jej tylko czysto biznesowo, choć wiem, że będzie ona bardzo owocna dla każdej ze stron. Pogoń to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w naszym mieście, a Helios największą siecią kin w Polsce. Już w najbliższą sobotę zakładamy całą rodziną barwy klubowe i idziemy na mecz. Do zobaczenia na stadionie i w kinie Helios! - mówiła Małgorzata Majewska, Dyrektor Sieci Kin Helios w Szczecinie.

Już teraz mamy wiele wspólnych planów i moc pomysłów na rozwój kooperacji. W związku z tym, w tygodniu przedmeczowym, przed seansami filmów w kinach sieci Helios na terenie Szczecina, ujrzycie specjalnie przygotowany przez nas krótki film promocyjny. Spoty będą emitowane w bloku reklamowym przed każdym filmem repertuarowym. Wierzymy, że nasze propozycje przypadną Wam do gustu!

To nie koniec atrakcji. Na sobotnim meczu z Cracovią zainauguruje przy sektorze rodzinnym strefa Kina Helios. - 18 września będziemy mieli na stadionie heliosową strefę dla najmłodszych kibiców. Na dzieci czekać będzie moc atrakcji, w tym filmowe konkursy z Kołem Fortuny. Wystarczy zakręcić kołem, odpowiedzieć na jedno z filmowych pytań, aby móc wygrać popcorn - słony lub karmelowy. Strefa będzie działać na pół godziny przed meczem i w trakcie przerwy w meczu. Zapraszam serdecznie do zabawy! - informowała Małgorzata Majewska.

W obu kinach Helios, czyli w CHR Kupiec oraz Outlet Park, będą znajdowały się plakaty promujące spotkania Portowców. Chcemy, abyście zapałali jeszcze większą ochotą do regularnych wizyt na naszym stadionie. Pogoń jest dla wszystkich, a sportowe emocje są w tym esencją, więc zapraszamy do kibicowania!

Spodziewajcie się również wielu konkursów, które będziemy przygotowywać wspólnie z naszym Partnerem. Brzmi to wszystko ekstra, prawda? I tak też będzie!

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: Pogoń Szczecin SA
Wyświetleń: 1871
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...