Aktualności

  • Historia spotkań ze Śląskiem Wrocław

70 - tyle oficjalnych spotkań na szczeblu centralnym rozegrała Pogoń Szczecin ze Śląskiem Wrocław. Bilans pojedynków jest korzystny dla naszych rywali.


W całej historii pojedynków Pogoni udało się zanotować 22 zwycięstwa. Rywale wygrywali 24 razy, a w 24 meczach odnotowywaliśmy remis. Bramki? 89 zdobytych i 98 straconych.

Od powrotu Pogoni Szczecin do Lotto Ekstraklasy zespoły rywalizowały ze sobą 20 razy. Jak się okazuje, tylko cztery z tych starć zakończyły się zwycięstwem Dumy Pomorza.

Dwa lata temu zespoły rywalizowały ze sobą dwa razy. W pierwszym meczu we Wrocławiu padł bezbramkowy remis, a w meczu rozegranym w Szczecinie lepsza była Pogoń, która wygrała 2:1.

W poprzednim sezonie w spotkaniach między Pogonią i Śląskiem odnotowaliśmy aż trzy remisy. Pierwsze spotkanie rozegrano we Wrocławiu, a bramkę na wagę punktu zdobył Adam Buksa. W rewanżowym pojedynku rozegranym w Szczecinie w lutym odnotowaliśmy bezbramkowy remis. W fazie finałowej we Wrocławiu padł wynik remisowy - 2:2.

W obecnych rozgrywkach doszło do tej pory do jednego meczu Pogoni ze Śląskiem. Portowcy pokonali rywali w Szczecinie 1:0 po golu z rzutu karnego Michała Kucharczyka tuż przed końcem spotkania.

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1364

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...