Aktualności

Jak donosi Piotr Koźmiński, redaktor portalu Sportowe Fakty, Pogoń Szczecin jest jednym z klubów, który rozpatruje zatrudnienie 25-letniego Hiszpana - Pablo Alvareza.


Alvarez obecnie gra w bułgarskim Czerno More Warna. W tym momencie to piąty zespół bułgarskiej ekstraklasy. Hiszpan, który jest defensywnym pomocnikiem, w 27 meczach ligowych strzelił 6 bramek i zaliczył jedną asystę. Według platform Wyscout i Instastats jest obecnie najlepszym na swojej pozycji w lidze bułgarskiej wśród graczy do 25 lat.

Z informacji WP SportoweFakty wynika, że Alvarez znalazł się na radarze trzech polskich klubów. To wspomniana Wisła Kraków, Pogoń Szczecin i Widzew Łódź. Przyglądają mu się też kluby z Rosji, Cypru i Turcji. Jego kontrakt wygasa z końcem obecnego sezonu.

Alvarez zaczynał karierę w juniorach Sportingu Gijon, przeszedł też piłkarskie szkolenie w akademiach Villarreal i Alaves. Bułgarski klub jest jego pierwszym poza Hiszpanią, ale wiele wskazuje na to, że liczący 185 centymetrów wzrostu zawodnik będzie kontynuował karierę poza ojczyzną.

tekst alternatywny Advertisement
Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9711

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...