Aktualności

  • IFK Norrkoping nie chce sprzedać Wahlqvista

Kilka dni temu szwedzkie media informowały o zainteresowaniu Pogoni Szczecin Linusem Wahlqvistem z IFK Norrkoping. Zainteresowanie potwierdził klub z Szwecji, który póki co nie zamierza jednak sprzedawać piłkarza.


25-letni Wahlqvist jest prawym obrońcą, który z powodzeniem może także występować na środku bloku defensywnego. Zawodnik jest doskonale znany Jensowi Gustafssonowi, który miał okazję pracować z nim w przeszłości. Transferu jednak w najbliższym czasie nie ma się co spodziewać. Jak informuje serwis NT Sport, oferta Pogoni nie była wystarczająco interesująca dla IFK Norrkoping.

- Na razie nic z tego. Mówimy o jednym z najlepszych obrońców w Szwecji - powiedział dyrektor sportowy IFK Tony Martinsson.

Okienko transferowe otwarte jest do końca sierpnia. Pogoń swoje dwa priorytety osiągnęła ściągając Almqvista i Borgesa. Widać jednak, że klub cały czas rozgląda się na rynku. Konkretów póki co jednak nie ma. O temat wzmocnień pytany był po ostatnim meczu trener Gustafsson.

- To nie jest pytanie do mnie, ale do dyrekcji klubu. Jestem zadowolony z zespołu, który w tej chwili mamy, ale nie zamkniemy tego okienka dopóki ono samo się nie zamknie. Różne rzeczy się mogą wydarzyć - powiedział szkoleniowiec Pogoni.

tekst alternatywny Advertisement
Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 8369

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...