Aktualności

Czwartkowy Kurier informuje o tym, że jednym z głównych celów transferowych Pogoni Szczecin będzie pozyskanie ofensywnego pomocnika.


Redaktor Wojciech Parada wytypował cztery nazwiska, które mogłyby być brane pod uwagę przez zarząd klubu. Szukał wśród piłkarzy, których kontrakt wygasa w czerwcu, grają w krajach ze wschodu lub południa Europy i nie przekroczyli 25 lat. Na tej podstawie wskazał, że idealnymi kandydatami byliby Słowak Michal Skvarka (MKS Żilina), Rumun Razvan Marin (Vitoriul), reprezentant Republiki Zielonego Przylądka Nuno Rocha (CS Universitatea Craiova) i Węgier Istvan Bognar (Diosgyori VTK). Są to jednak jedynie cele wskazane na podstawie prawdopodobnych warunków wyboru jakimi kierować się może Duma Pomorza przy doborze nowych piłkarzy.

Na ten moment dla klubu najważniejsze są sprawy kontraktowe. Porozumienie w sprawie nowego kontraktu dla Sebastiana Rudola jest już bardzo blisko i wydaje się, że jego parafowanie to kwestia dni. Nowa umowa przedstawiona została też Mateuszowi Matrasowi. Ciężko jednak wyrokować jakie są szanse na jego pozostanie. Mateusz w ostatnich miesiącach notował regularny progres formy i umiejętności i jest łakomym kąskiem dla kilku zagranicznych klubów. Gdy zapytaliśmy jedną z osób odpowiedzialnych za transfery o szanse na jego pozostanie usłyszeliśmy jedynie, że Mateusz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Priorytetem dla Dumy Pomorza z pewnością będzie utrzymanie odpowiedniej jakości w linii pomocy, jednak żaden ruch nie będzie wykonywany nim któryś z piłkarzy nie odejdzie z klubu. Budżet klubu nie jest z gumy i najpierw z listy płac będzie musiało zniknąć jedno nazwisko aby pojawiło się na niej kolejne. 

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne/Kurier Szczeciński
Wyświetleń: 8661

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...