Aktualności

  • Kibice Pogoni dla szpitali! Wesprzyj zbiórkę!

Niespełna miesiąc temu każdy z nas żył tak, jak się do tego przyzwyczailiśmy. Nasza drużyna rozgrywała mecze, chodziliśmy na stadion, jeździliśmy na wyjazdy. Gdy dochodziły o nas głosy o wirusie z Chin, większość z nas mówiła "mnie to nie dotyczy, mnie to nie dosięgnie". Sytacja jednak się zmieniła.


Choroba, która ma swoje korzenie w Chinach dotarła do Europy, aby w końcu dotrzeć do Polski. Koronawirus SARS-Cov-2 wywołujący chorobę COVID-19 pojawił się w naszym kraju i zaczął siać ogromną panikę wśród obywateli Polski.

Do walki z wirusem stanęła cała Polska, a rząd wrpwoadził drastyczne obostrzenia, które zmusiły nas wszystkich do chwili zadumy i tego, aby zacząć martwić się obecną sytuacją. Zamknięte są szkoły, przedszkola, żłobki. Na uczelniach też nie ma zajęć. Codzienne wyjścia do restauracji, kina czy na zwykły spacer są dziś dla nas bardzo odległe.

Do walki z wirusem stanęła cała dumna Polska, a na pierwszym froncie służba zdrowia. Lekarze i lekarki różnych specjalizacji, ratownicy medyczni i pielęgniarki. Wszyscy oni walczą dziś o to, aby nam nic się nie stało.

Jako dumni kibice Dumy Pomorza nie możemy przejść obojętnie obok tak trudnej walki z chorobą COVID-19. Dlatego ruszamy ze zbiórką na najpotrzebniejsze rzeczy dla szpitali znajdujących się w Szczecinie.

Będą to:

maski z filtrem SP3/SP2,
gogle/okulary ochronne,
przyłbice ochronne,
rękawice ochronne długie,
płyny/chusteczki do dezynfekcji rąk/powierzchni.

Wszyscy wiemy, że zapotrzebowanie na tego typu rzeczy jest ogromne i chcemy wspomóc naszych bohaterów w walce z niewidzialnym wrogiem.

Wszystkie zebrane środki rozdysponowywać będziemy w konsultacji ze Stowarzyszeniem Kibiców Pogoni Szczecin "Portowcy" i ośrodkiem "Kibice Razem Pogoń Szczecin", którzy już od jakiegoś czasu działają i wspierają szpitale.

Zachęcamy Was do otwarcia swoich granatowo-bordowych serc i wsparcia zbiórki, którą jako kibice Pogoni Szczecin rozpoczynamy dla naszych szpitali!

---> LINK DO ZRZUTKI! <---

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 5766

Trwa ładowanie komentarzy...