Aktualności

  • Klasa Zwolińskiego, klasa kibiców Pogoni

Ciężko przypomnieć sobie moment w którym kibice Pogoni skandują nazwisko piłkarza, który kilka sekund wcześniej strzelił jej bramkę. Taką sytuację mieliśmy w sobotę na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie.


Łukasz Zwoliński jest wychowankiem Pogoni Szczecin. Debiutował w jej barwach 24 marca 2012 roku, w sezonie w którym Portowcy wywalczyli awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Zagrał w jej barwach 120 oficjalnych meczów w których strzelił 25 goli.

Z Pogoni odszedł w 2018 roku i trafił do Chorwacji, reprezentował barwy klubu HNK Gorica, skąd na początku 2020 roku trafił do Lechii Gdańsk.

Do tej pory Zwoliński miał okazję wystąpić przeciwko Dumie Pomorza czterokrotnie. W każdym z tych meczów miał okazję do tego, aby wpisać się na listę strzelców, ale mu się to nie udawało. W jednym z meczów nie wykorzystał nawet rzutu karnego. Pierwsze trafienie przyszło w sobotę, w piątym meczu przeciwko klubowi w którym się wychował.

Zwoliński po strzeleniu gola nie celebrował tego momentu i nie emanował radością. W ten sposób okazał szacunek dla klubu w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Pod koszulką umieścił jedynie futbolówkę aby zakomunikować światu, że wraz z małżonką oczekują drugiego dziecka.

Na stadionie gwizdy nie przebiły się przez skandowane nazwisko napastnika Lechii, za co ten był ogromnie wdzięczny, co widać na załączonym obrazku.

Screenshot-20211128-150229-com-instagram-android

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 9791
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...