Aktualności

Adam Gyurcso znalazł się poza kadrą meczową na spotkanie z Lechią Gdańsk. Wszystko wskazuje, że to koniec przygody Węgra w Dumie Pomorza.


Z informacji do jakich dotarliśmy wynika, że w poniedziałek doszło do rozmowy pomiędzy Kostą Runjaicem, a zawodnikiem. Trener miał podziękować zawodnikowi za współpracę i zwolnić z treningów. Gyurcso nie był zadowolony z pomijania go przy ustalaniu składu. Trener Runjaic miał w rozmowie postawić sprawę jasno - nie grasz dla drużyny, nie ma cię w drużynie. Szkoleniowiec nie był też zadowolony z zaangażowania zawodnika w trening i grę w trakcie spotkań ligowych.

Gyurcso nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Lechią Gdańsk i nie będzie też brany pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkanie z Arką Gdynia. Po zakończeniu rozgrywek klub zapewne będzie rozmawiał z przedstawicielami piłkarza o rozwiązaniu obowiązującej umowy.

Piłkarz zamiast do Gdańska udał się w zupełnie inne miejsce. Około 14:00 partnerka Gyurcso w serwisie Instagram zamieściła krótki filmik na którym widzimy piłkarza prowadzącego samochód z dopiskiem, że znajdują się w Pradze.

Gyurcso trafił do Pogoni w styczniu 2016 roku za darmo. W zespole Dumy Pomorza rozegrał 75 spotkań w których strzelił 10 goli i zanotował 15 asyst.

tekst alternatywny

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 13391
tekst alternatywny

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...