Aktualności

  • Kozłowski znów wymieniany wśród największych talentów na świecie

Kacper Kozłowski z Pogoni Szczecin wywiera spore wrażenie nie tylko w Polsce, nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Brazylijski portal uol.com.br wybrał największe talenty U17 na świecie. Wśród nich jest zawodnik Pogoni Szczecin.


Moukoko z Borusii Dortmund, Kaiky i Angelo Gabriel z Santosu, Gavi z Barcelony, Encsio z paragwajskiego Libertad, Fernandes z Bragi i Kozłowski z Pogoni Szczecin. Nie ma co się oszukiwać, piłkarz Dumy Pomorza w takim zestawieniu to powód do dumy. Jak swój wybór argumentują przedstawiciele portalu uol?

- Nazywany "Pogbą z Polski" zadebiutował w zawodowym futbolu jako 15-latek, a w trakcie ostatnich Mistrzostw Europy był najmłodszym piłkarzem w historii. Choć wciąż jest na początku swojej kariery, już jest postrzegany jako najbardziej prawdopodobny następca Roberta Lewandowskiego w polskim futbolu. Kozłowski zaczął przyciągać uwagę najważniejszych klubów w Europie. W ostatnim okienku mówiło się o zainteresowaniu Manchesteru United, ale transfer nie doszedłdo skutku. Piłkarz póki co gra w Polsce. Ale jest to mało prawdopodobne, że taka sytuacja trwać będzie dłużej - czytamy w serwisie.

V-KOWY MŁYN - MIEJSCE DO ROZMÓW O WSZYSTKIM

Tu podaj tekst alternatywny

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 3950

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...