Aktualności

Na mecz z Wisłą Płock się to nie udało, było jeszcze zbyt wcześnie. Teraz jednak Zvonimir Kozulj czuje się na tyle dobrze, że może wrócić do kadry meczowej. Zapowiedział to w trakcie piątkowej konferencji prasowej trener Runjaic.


- Zvonimir Kozulj będzie w kadrze na sobotnie spotkanie ze Śląskiem Wrocław. W przypadku Adama Frączczaka potrwa to trochę dłużej - mówił w piątek Kosta Runjaic.

Zvonimir Kozulj na początku roku przeszedł operację pachwiny w klinice w Monachium. Zawodnik przez styczeń musiał trenować indywidualnie i wracać do pełnej sprawności. Opuścił przez to cały okres przygotowawczy i obóz w Turcji. Do zajęć z drużyną powrócił w poprzednim tygodniu, a od poniedziałku brał udział w zajęciach już na pełnych obrotach.

Trudno wyobrazić sobie, aby piłkarz z miejsca wrócił do wyjściowej jedenastki, jednak jego powrót do kadry meczowej zwiększa możliwości manewru trenera Runjaica w trakcie spotkania.

Kozulj ostatni raz zagrał w meczu Pogoni w przedostatniej kolejce poprzedniego roku, w meczu z Wisłą w Krakowie. W kolejnym meczu nie brał już udziału, odpoczywał, a ponadto musiał odcierpieć karę za żółte kartki.

Bilety.fm

Autor: Daniel Trzepacz
Żródło: własne
Wyświetleń: 1950

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...