Aktualności

  • Kreatex Agro w gronie partnerów Pogoni

Biznesowa Duma Pomorza została poważnie wzmocniona. Serdecznie witamy na portowym pokładzie firmę Kreatex Agro. Cieszymy się, że nadszedł czas na wspólne wyzwania - czytamy w komunikacie Pogoni Szczecin SA.


Kreatex jest częścią grupy, skoncentrowanej wokół trzech obszarów. Podstawową osią działalności jest sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów mięsnych. Firma zaopatruje wielu partnerów z branży przetwórstwa mięsnego w Niemczech.

Drugi sektor obejmuje działalność inwestycyjną w obszarze nieruchomości komercyjnych i prywatnych. Trzecia specjalizacja łączy polskie podmioty biznesowe z podmiotami w Niemczech i Grecji. Kreatex Agro skutecznie wspiera projekty wdrażania polskich firm na rynki w powyżej wymienionych krajach.

Zaangażowaniu załogi firmy Kreatex jest tożsame z szerokim wachlarzem kompetencji, które przyczyniają się do zapewnienia klientom pełnej satysfakcji z wykonywanych usług. Skutkiem wypracowanej renomy marki jest udział w wielu pasjonujących projektach. Kto wie, może to czas na i Waszą współpracę!

Z okazji zawarcia porozumienia porozmawialiśmy z Labrosem Charatsarisem - Prezesem Zarządu firmy Kreatex Agro oraz Pawłem Piwowarskim - Dyrektorem Operacyjnym marki.

Od kiedy kibicują Panowie Pogoni Szczecin?

Jako podmiot kibicujemy od dość niedawna, głównie za sprawą miłości do sportu i lokalnej przynależności. Natomiast atmosfera i ludzie, którzy tworzą tę atmosferę, czyli kibice i pracownicy Pogoni Szczecin. są tak fantastyczni, że kibicowanie Pogoni to zaszczyt.

Dlaczego przyłączyliście się do projektu Biznesowej Dumy Pomorza?

Byliśmy związani biznesowo z jednym z partnerów BDP i to głównie za jego sprawą dołączyliśmy do projektu. Przekonuje nas w pełni idea projektu biznesowego, który funkcjonuje w obszarze tak silnego klubu, jak Pogoń Szczecin oraz klubowa akademia. Chcemy być częścią BDP i traktujemy to członkostwo, poza biznesowymi aspektami, jako rodzaj wsparcia projektu, w którzy wierzymy.

Jak i gdzie można skorzystać z Państwa usług?

Zanim odpowiemy na to pytanie, to chcemy się przedstawić. Firma Kreatex jest częścią grupy, która biznesowo koncentruje się wokół trzech obszarów. Pierwszy to sektor spożywczy. Firma jest odpowiedzialna za zaopatrywanie firm z branży przetwórstwa mięsnego w Niemczech w mięso. Drugi sektor to działalność inwestycyjna, głównie w obszarze nieruchomości komercyjnych i prywatnych. Trzeci sektor i zarazem ten, w którym czujemy największy potencjał do rozwoju razem z BDP, to korelacja biznesowa pomiędzy polskimi podmiotami, a podmiotami w Niemczech i Grecji. Zrealizowaliśmy z powodzeniem wiele udanych projektów wejścia na tamtejsze rynki polskich firm. Zachęcamy zatem do kontaktu bezpośredniego - uważamy, że najlepsze projekty rodzą się w trakcie rozmowy, wymiany doświadczeń i wspólnego celu.

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji i jakie są Wasze najważniejsze atuty?

Myślę, że nasi klienci mogliby tutaj udzielić najlepszej odpowiedzi. Na pewno charakteryzujemy się dużą różnorodnością, a co za tym idzie posiadamy rozległe kontakty w Europie, krajach arabskich czy Afryce. Tworzymy zespół ludzi, którzy mają bogate doświadczenia biznesowe w różnych branżach. Potrafimy znaleźć potencjał do działania tam, gdzie inni go nie widzą. Zawsze kierujemy się racjonalnymi decyzjami, popartymi szeroką analizą.

Autor: Pogoń Szczecin SA
Żródło: własne
Wyświetleń: 1269

Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się lub zaloguj tutaj.


Trwa ładowanie komentarzy...